logo


+421 907 773 264
info@nabytok-trnava.sk

logo


→  +421 907 773 264
→  info@nabytok-trnava.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
výroba interiérového nábytku

 

Firma Branislav Dvonč sa už niekoľko rokov úspešne zaoberá výrobou rôznorodého interiérového nábytku, ako sú napríklad kuchynské linky, obývačky, detské izby, vstavané skrine a ďalší bytový nábytok. Všetky naše produkty vyrábame na mieru z lisovanej dosky v rôznych farebných prevedeniach. Okrem toho sa tiež zaoberáme výrobou dyhovaného a striekaného nábytku. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v spolupráci so zákazníkmi sme schopní realizovať aj tie najnáročnejšie predstavy.

Vyrobíme snáď akýkoľvek nábytok na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv za dobrú cenu. Zohľadňujeme špecifické parametre priestorov a dbáme na trendy súčasnej doby. Naším hlavným cieľom je vyrábať kvalitný nábytok a vždy zabezpečiť spokojnosť našich zákazníkov. Neustále sa zdokonaľujeme a sledujeme novinky v oblasti interiérového dizajnu, čo nám pomáha napredovať.

Pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne a garantujeme dodržanie vopred dohodnutých termínov. Kladieme veľký dôraz na to, aby každý kus nábytku bol vyrobený len z najkvalitnejších materiálov a zostavený s použitím najodolnejších techník. Poskytujeme bezplatné zameranie a vypracovanie cenovej ponuky.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme odborné poradenstvo.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas