logo


+421 907 773 264
info@nabytok-trnava.sk

logo


→  +421 907 773 264
→  info@nabytok-trnava.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish

 

Obývacia izba je skutočne ústredným miestom každého domova. Je to priestor, kde sa stretávame s rodinou, trávime väčšinu nášho voľného času a vytvárame spomienky s priateľmi. Je dôležité, aby táto miestnosť odrážala váš osobný štýl a poskytovala vám pohodlie a relaxáciu.

Pri navrhovaní vašej vysnívanej obývacej izby sa nekladú žiadne medze fantázii. Je to miesto, kde môžete vyjadriť svoju kreativitu a vytvoriť priestor, ktorý vám bude vyhovovať. Môžete sa rozhodnúť pre teplý rustikálny štýl, ktorý prináša do miestnosti pocit útulnosti a prírodného charmantu. Použitie prírodných materiálov, ako je drevo a kameň, a farebná paleta s teplými odtieňmi môžu vytvoriť príjemnú atmosféru.

Ak preferujete minimalistický štýl, môžete sa rozhodnúť pre čisté línie, jednoduché a funkčné nábytkové kusy a monochromatickú farebnú paletu. Minimalizmus prináša do miestnosti pocit priestranosti a jednoduchosti. Využitie priestoru a minimalizácia dekorácií vytvárajú priestor na relaxáciu a oddych.

Inou možnosťou je industriálny štýl, ktorý kombinuje surovosť a modernosť. Použitie priemyselných materiálov, ako je oceľ, betón a tehla, spolu s hrubými textúrami a odvážnym nábytkom, vytvára unikátny a dynamický vzhľad.

Nech už je váš výber akýkoľvek, obývacia izba by mala byť miestom, kde sa cítite pohodlne a kde môžete vytvárať nezabudnuteľné spomienky s vašimi blízkymi. Navrhnutie tejto miestnosti s ohľadom na vaše individuálne potreby a štýl je naším cieľom.

Tešíme sa, že vám pomôžeme vytvoriť obývaciu izbu snov, kde sa budete môcť relaxovať, sledovať televíziu a stretávať sa s priateľmi.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas